Nedaudz par mums


    Sveiciens! Esmu biškopis Jānis Andiņš. Ar biškopību mūsu ģimene sāka nodarboties 2021. gadā, kad pavasarī 23. aprīlī no vietējā biškopja bija iespēja iegādāties savas pirmās četras saimes un novietot svaigi iegūtajā lauku īpašumā. Nekustīgs darbs pie datora daudzas stundas mudināja doties tur ārā, izkustēties. Daudz neko nezinādams, turēju acis un ausis vaļā. Skatījos pamācošos video YouTube lapā un tā pamazām apguvu biškopja arodu. Šobrīd, kā daudzi uzrunātie biškopji ieteica, apmeklēju Biškopības biedrības un Latvijas Lauksaimniecības Universitātes kopā rīkotos divgadīgos kursus. Ja man kāds jautātu, vai ir vērts, es pārliecinoši mudinātu, ka ir gan. Informācijas daudz.

    Paši esam no Rīgas, bet bites dzīvo Saldus novada, Ezerē. Tur arī reģistrēta saimniecība. Novērtēsim, ja sekosiet mums sociālajos tīklos:

    Drava San nosaukums radies, visiem draugiem kopā veidojot prāta vētru un balsojot. Ar labiem rezultātiem un tādu austrumniecisku pieskaņu arī palikām pie šī nosaukuma. Drava San ir tas brīdis dravā, kad vasaras vidū viss kustas, aug un rosās. Īpaši dienās, kad saule patīkami karsē, tas ir jo vairāk izjūtams... drava san, zum un dūc.

Mēs Āgenskalna tirgū Medusmaizes pasākumā

   ESI SARAKSTĀ

    un būsi pirmais, kurš saņem jaunumus un īpašos piedāvājumusDrava San biškopis Jānis Andiņš